با سلام،خوش آمدید هر سوالی که دارید بپرسید،کافی است سوال خود را تایپ کرده و کلید "Enter" را فشار دهید.

به بخش پرسش و پاسخ خوش آمديد,
جايي که ميتوانيد سوالات خود را بپرسيد و از کارشناسان و ديگر کاربران پاسخ خود را بيابيد.
برای سوال پرسیدن نیاز به ثبت نام نیست ولی بهتر است تا ابتدا ثبت نام کنید تا بتوانید به سوال ها جواب دهید یا اگر به سوال شما جواب داده شد از طریق ایمیل مطلع شوید.
11 نفر آنلاین
0 عضو و 11 مهمان در سایت حاضرند

221 سوال

261 پاسخ

24 دیدگاه

298 کاربر

1. paris

1730 امتیاز

2. مریم پارساجو

760 امتیاز

3. Mehran Mojeery

490 امتیاز

4. Mazhari

450 امتیاز

جوایز
جایزه نفر اول: پکیج نرم افزاری جی پی اس+کتاب آموزشی
جایزه نفر دوم : پکیج نرم افزاری جی پی اس

تشخیص فاصله با جی پی اس دستی چگونه انجام میشود؟

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
درود
اساتید میشه به صورت اختصاصی بگین وقتی با جی پی اس دستی میخاییم اندازه فاصله دو نقطه رو بدست بیاریم از نظر علمی چه اتفاقی می افته؟میزان خطا این دو نقطه در فاصله 10 متر حدودا چقدره؟
منظورم فاصله یابی دو نقطه هست و هیچ کاری به مختصات نقاط نداریم
سپاس
سوال شده در دستی توسط siavash

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی

بهترین پاسخ
این سوال قبلا پاسخ داده شده ولی بسته به نوع و مدل جی پی اس تون خطا خیلی فرق داره.

یه سوال دیگه چجوری میخواهید از جی پی اس دستی استفاده کنید و فاصله رو بیابید ولی با مختصات کاری نداشته باشید...!!!!
تنها چیزی که جی پی اس میشناسه همون مختصات هست و همه ی محاسبات و کارکردهای اون با استفاده از مختصات هست و فاصله و مسیریابی و ...صرفا تابع های ریاضی هستند که جی پی اس با استفاده از اونا اطلاعات بیشتری رو در اختیار کاربر خودش قرار میده.

در آخر هیچ وقت برای فاصله های کمتر از 20-30 متر بروی جی پی اس های معمولی تکیه نکنید چون مطمئنا دچار خطا میشید.
پاسخ داده شده توسط کارشناس
درود
ممنون که پاسخ دادین
ببینید من از جی پی اس قصد استفاده کاری ندارم.من فقط میخام از این جی پی اس یعنی از این ایتم جی پی اس(فاصله یابی)تو یه طرحی استفاده کنم.طرح بدین شکله که شما فرض کن من تو موقعیت 1 دکمه متراژ رو میزنم و با حرکتم به این طرف و اون طرف جی پی اس به من میزان متراژ رو بگه و این متراژ ثابت هست.بر فرض روی 10 متر که از نقطه ثابت دور شدم اعلام کنه.این به صورت علمی انجام میشه.مخصوصا تو جی پی اس دستی؟(با کدوم دکمه ها )
باید از دستور GO استفاده نمایید

سوالات مشابه

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 536 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 1,442 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 245 بازدید
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 1,187 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 353 بازدید